Eurofoto OÜ

Eurofoto OÜ asutati märtsis 1998. Meie pikaajalisteks koostööpartneriteks on Firma Goldbuch (Saksamaa). Henzo (Holland) ja Hofmann (Hispaania). 19 tegevusaasta jooksul on koostööpartnerite hulk täienenud, tänu millele on laienenud ka Eurofoto tootevalik. Täna on Eurofoto tootevalikus üle 1000 erineva  nimetuse fotoalbumeid, 700 erineva nimetuse pildiraame, kooli- ja kontoritarbeid nõudlikule maitsele ja vajalikke tooteid numismaatikutele, suurepäraseid disaintooteid koju ja suvilasse.

Eurofoto OÜ  eesmärk on väga lihtne - soovime leida parimat lahendust meie kliendile pakkudes kvaliteetset toodet ja asjatundlikku teenindust. Väikefirmana oleme paindlikud, mis väljendub meie suutlikkuses pakkuda pidevalt uudistooteid ja disaine, toimetada tellitud kaubad kiiresti kliendini.

Eurofoto OÜ  hankijatega koostöös järgime maailma üldiseid trendisuundi ja pakume värskemaid lahendusi fotoalbumite ja pildiraamide disainide osas. Oleme valmis ka eritellimusteks - kliendi poolt disainitud toodete valmistamiseks.